Juridiskie pakalpojumi nekustamā īpašuma jomā
MEINARDS | Mārketinga pakalpojumi

Mārketinga pakalpojumi

Mūsu mārketinga pakalpojumi veidoti, lai uzlabotu nekustamā īpašuma vai projektu atpazīstamību un veicinātu to pārdošanas apjomus. Pirms ķerties klāt nekustamā īpašuma mārketinga aktivitātēm, mēs izstrādājam komunikācijas stratēģiju, pamatojoties uz integrētā mārketinga komunikācijas metodēm, piemēram, publicitāti, PR, reklāmu, personīgo pārdošanu, tiešo mārketingu un pārdošanas veicināšanu.

Mēs pievēršamies arī tradicionālajiem mārketinga kanāliem, ieskaitot vides reklāmu, kuru izvietojam saskaņā ar Latvijas normatīvajiem aktiem. Šī metode ir pierādījusies kā viena no efektīvākajām auditorijas iesaistīšanas metodēm, un mēs to izmantojam kā neatņemamu sastāvdaļu mūsu komunikācijas taktikā. Mēs arī rūpējamies par visu nepieciešamo dokumentāciju, lai iegūtu reklāmas atļaujas.

Turklāt, mēs organizējam atvērto durvju dienas, kur interesenti var klātienē iepazīties ar objektu, saņemt detalizētu informāciju un konsultēties ar kredītiestāžu pārstāvjiem par iegādes nosacījumiem. Mēs arī pievēršam īpašu uzmanību sabiedriskajām attiecībām, izmantojot preses relīzes, analītiskus rakstus, ekspertu viedokļus un citus publicitātes veidus, sadarbojoties ar vadošiem mediju pārstāvjiem, lai nodrošinātu pastāvīgu publicitāti Latvijā un ārpus tās.

Mūsu mērķis ir izstrādāt individuāli pielāgotus mārketinga plānus katram īpašumam vai projektam. Mēs piedāvājam pārvaldīt, realizēt un sniegt konsultācijas, lai nodrošinātu efektīvu nekustamā īpašuma pārdošanu. Uzticiet mums, un mēs atradīsim vispiemērotākos risinājumus Jūsu īpašuma veiksmīgai tirgošanai.

Nekustamā īpašuma aģents, māklera pakalpojumi